Oklejanie towaru, praca dodatkowa - Stryków

Dodane przez Julia Szylc (Firma), Czwartek, 12 Październik, 2017  15:38
  • Telefon: 531641084
  • Lokalizacja: Stryków
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Kadry Serwis Sp. z o.o.

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta – jednego z wiodących europejskich dystrybutorów w branży IT, poszukujemy Kandydatów do nowo otwierającej się siedziby firmy na stanowisko:

Oklejanie towaru
Miejsce pracy: Stryków (Tulipan Park Stryków)

Wymagania
- sprawność fizyczna,
- dyspozycyjność i chęć do pracy,
- odpowiedzialność oraz dokładność.

Obowiązki
- prace na magazynie, przy oklejaniu towaru,
- dbanie o dokładność wykonywanej pracy.

Oferujemy
- pracę dodatkową od 9:00 do 17:00
- atrakcyjne wynagrodzenie - 16 zł netto za godzinę.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 531 641 084 , 575 769 333

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 411

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Stryków
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń